Links > Adviseurs

 

Abbas Artiesten Advies, Barneveld - www.abbasfiscadmin.nl

Abrahams Belastingadvies, Amsterdam - www.abrahamsbelastingadvies.nl

Artiest en Advies, Utrecht - www.artiestenadvies.nl

Artiestenverloningen.nl, Culemborg - www.verloningen.nl

Stichting ASK, Amsterdam - www.administratiekantoorask.nl

Backstage Belastingadvies, Groesbeek  - www.backstagebelastingadvies.nl

Ben Schoenmaker, Amsterdam - www.benschoenmaker.nl

B&M Finance, Etten-Leur - www.b-mfinance.nl

boqx0, Utrecht - www.boqx0.nl

Bouwman & Veldhuijzen, Amersfoort - www.bouwmanveldhuijzen.nl 

De Blauwe Gitaar, Paul Verkijk, Haarlem en Amsterdam - (e) paul.verkijk@zonnet.nl

Bureau Van Goor, Amsterdam - www.bureauvangoor.nl

Cijferkunsten, Mr. Corine de Vries, Rotterdam - www.cijferkunsten.nl

Eric Timmermans, Overveen - www.erictimmermans.nl/yni.html

Ernesdienst, Ernestien Lammen, Purmerend - www.ernesdienst.nl

GVN Advocaten, Dirk W. Giltay Veth, Nieuw-Vennep, http://www.gvnadvocaten.nl/

Kamphuis & Berghuizen, Paul Kamphuis, Hilversum en Amsterdam - www.kamphuisberghuizen.nl

Rechtspraktijk Lamers, Ton Lamers, Oldenzaal - www.rechtspraktijklamers.nl

The Office Belastingadviseurs, Frits Heijnraets, Rotterdam - www.theofficebelastingadviseurs.nl

Petra Poll (voor Administratieve Zaken), Amsterdam - www.petrapoll.nl

De Loden Last, Albert Bouma, Groningen - www.delodenlast.nl

RAAK (Rotterdams Artiesten Advies Kantoor), Martin Duimel, Rotterdam - www.raak-belastingadviseurs.nl

Spotlight Advies, Rotterdam - www.spotlightadvies.nl

Vink Administratie, Esther Vink, Zwolle - www.vinkadministratie.nl

De Vos & Partners (Advocaten), Margriet Koedooder, Amsterdam - www.devos.nl

YAA (Your Artist Accountant), Ron de Kort, Rotterdam - www.yaa.nl

Links > Algemeen

Links > Boeken

ARTIEST EN FISCUS - 12e druk (mei 2016)
Uitgever: Kluwer, Belastingwijzers, nr. 31
Auteurs: P.L.M. Kamphuis, D. Molenaar en E.W.A. Veldhuijzen
http://www.wolterskluwer.nl/shop/artiest-en-fiscus/prod10302063.html


TAXATION OF INTERNATIONAL PERFORMING ARTISTES
Uitgever: IBFD
Auteur: Dr. D. Molenaar
www.ibfd.org/portal/Product_Doctoral_10.html